21 липня 2020, 18:11

У Раді пропонують збільшити адмінвідповідальність за вчинення домашнього насильства

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону №3908 від 17.07.2020 р. "Про внесення змін до статті 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо збільшення адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Верховна Рада прийняла закон про сільськогосподарську кооперацію".

Законопроектом пропонується внести зміни до ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якими передбачити наступне:

- збільшення штрафу за вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, тобто умисне вчинення будь-яких діянь (дій або бездіяльності) фізичного, психологічного чи економічного характеру (застосування насильства, що не спричинило тілесних ушкоджень, погрози, образи чи переслідування, позбавлення житла, їжі, одягу, іншого майна або коштів, на які потерпілий має передбачене законом право, тощо), внаслідок чого могла бути чи була завдана шкода фізичному або психічному здоров’ю потерпілого, а так само невиконання термінового заборонного припису особою, стосовно якої він винесений, або неповідомлення уповноваженим підрозділам органів Національної поліції України про місце свого тимчасового перебування в разі його винесення з розміру "від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" до "від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

- збільшення штрафу за ті самі дії, вчинені особою, яку впродовж року було піддано адміністративному стягненню за одне з порушень, передбачених частиною першою цієї статті, з розміру "від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" до "від двох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

Нагадаємо, Рада прийняла закон щодо захисту прав на торговельні марки.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати