08 квітня 2020, 18:15

"Онлайн будинок юстиції" запустив демоверсію онлайн-реєстрації ТОВ

Прес-служба Мін'юсту

ДП "Національні інформаційні системи" реалізувало демонстраційну версію онлайн-реєстрації ТОВ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд пропонує підвищити штрафи за підпал сухостою".

Про це повідомив перший заступник Міністра юстиції Євгеній Горовець, зазначає прес-служба Мін'юсту.

"Цей сервіс є сучасною електронною послугою у форматі "запитання-відповідь", містить підказки та генерує всі документи, необхідні для державної реєстрації ТОВ. Тепер в цьому можуть переконатися усі охочі, оскільки на порталі "Онлайн будинок юстиції" запрацювала демонстраційна версія сервісу онлайн-реєстрації ТОВ", – зазначив Євгеній Горовець.

Зазначається, що ті, хто обирають між "паперовою" та "електронною" реєстрацією ТОВ, відтепер можуть не лише побачити, як виглядає відповідний онлайн-сервіс, але й перевірити його функціональність шляхом заповнення необхідної інформації у тестовому режимі.

"На відміну від повноцінного сервісу онлайн-реєстрації ТОВ, пропонована демоверсія не вимагає ідентифікації користувача з використанням кваліфікованого електронного ключа. Це, щоправда, зумовлює втрату введеної користувачем інформації у випадку переходу з тестової на основну версію сервісу. Тому, якщо за результатами (чи в процесі) тестування ви прийняли рішення зареєструвати ТОВ онлайн, слід спочатку авторизуватися у своєму персональному кабінеті на порталі "Онлайн будинок юстиції" і вже після цього вводити відповідні дані", - пояснив перший заступник.

Також зазначається, що сервіс онлайн-реєстрації розпочав роботу у липні 2019 року. Усього з того часу було зареєстровано 1165 товариств з обмеженою відповідальністю.

Нагадаємо, пенсіонери зможуть оплачувати комунальні послуги дистанційно.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати