08 квітня 2020, 15:06

Кабмін спростив отримання адресної допомоги ВПО на період карантину

Урядовий портал

Кабінет Міністрів України спростив процедуру отримання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг на період карантину. Відповідна постанова була затверджена на засіданні Уряду.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Послаблення карантину у квітні не буде, - Прем'єр-міністр".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Так, у разі закінчення поточного шестимісячного строку виплати грошової допомоги відбулося в період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), та протягом 30 днів з дня його відміни, призначення грошової допомоги на наступний шестимісячний строк здійснюється без подання відповідної заяви та документів, які були передбачені раніше, у такому ж розмірі, в якому вона виплачується в поточному шестимісячному строку.

Зазначається, що визначені строки не зараховуються у період перебування на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим і м. Севастополі.

Також на зазначений період забороняється прийняття рішення про скасування дії довідки ВПО та заборонено зупинення ПАТ "Державний ощадний банк України" видаткових операцій за поточним рахунком внутрішньо переміщеної особи за відсутності проходження фізичної ідентифікації.

Відповідні зміни внесено до наступних постанов КМУ:

  • від 01 жовтня 2014 року № 505 "Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг";
  • від 01 жовтня 2014 року № 509 "Про облік внутрішньо переміщених осіб";
  • від 05 листопада 2014 року № 637 "Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам" з метою виконання підпунктів 1-3 пункту 3 розділу ІІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)".

Нагадаємо, Нацбанк розширив перелік звітних файлів для тестування подання звітності НФУ.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати