10 грудня 2019, 15:23

ОЕСР запустила програму автоматичного обміну податковою інформацією

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Організація економічного співробітництва та розвитку (Organisation for Economic Co-operation and Development, OECD) та програма розвитку ООН "Податкові інспектори без кордонів" (United Nations Development Programme’s Tax Inspectors Without Borders initiative, TIWB) розпочала втілювати проєкт з автоматичного обміну інформацією (automatic exchange of information, AEOI).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Великобританії оновлено стандарт аудиту, яким регулюється перевірка активів клієнта".

Про це зазначають у ПАБУ.

Завдання TIWB - запустити низку експериментальних програм, аби надати підтримку державам, які розвиваються, у запровадженні автоматичного обміну інформацією, що передбачає залучення експертів з країн ОЕСР.

Як зазначається, в основі цих програм лежатиме підхід TIWB, за яким експерти працюють пліч-о-пліч з податковими органами відповідної держави. Програми розроблені, аби допомогти застосовувати дані AEOI: засоби аналізу даних, оцінки ризиків, забезпечення комплаєнсу, створення інформаційних кампаній, інформування платників податків, розроблення політики проведення аудиту, розрахунку суми податку та практичну інформацію.

Наразі TIWB вивчає можливості розширення своєї діяльності, зокрема на сфери податків та злочинності, розробивши чотири експериментальні програми, які втілюються у Вірменії, Колумбії, Уганді та Пакистані.

Абдул Хазеф Шейх (Abdul Hafeez Shaikh), радник прем’єрміністра Пакистану з питань фінансів, зазначив: "Пакистан високо цінує технічну підтримку, надану Глобальним форумом та TIWB через програми з обміну інформацією, а також трансфертного ціноутворення та розслідування податкових злочинів. Пакистан здійснив обмін інформацією із 56 країнами за допомогою автоматичного обміну інформацією, однак проблеми інтерпретації та узгодження отриманих даних залишаються під час перетворення цієї інформації у разі розрахунку збільшеного обсягу надходжень".

Нагадаємо, АССА запускає платформу, що допомагатиме відслідковувати процес професійного розвитку.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати