03 грудня 2019, 18:18

У Великобританії оновлено стандарт аудиту, яким регулюється перевірка активів клієнта

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Рада з фінансової звітності Великобританії (FRC) випустила переглянуту версію стандарту щодо проведення перевірок активів клієнтів. У новому стандарті акцентовано увагу на професійному судженні та професійному скептицизмі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ОЕСР пропонує підвищити ставку цифрового податку".

Зміни набувають чинності з початку 2020 р., зазначають у ПАБУ.

Як зазначається, у Великобританії так званий "Client Asset Assurance Standard" востаннє оновлювався чотири роки тому. Аудитори, які здійснюють перевірку клієнтських активів, зобов’язані у своїй роботі забезпечувати виконання вимог Управління з фінансових послуг (FCA), серед яких є й вимоги щодо сегрегації клієнтських коштів - Client Assets Sourcebook (CASS). Дотримання цих вимог має на меті збереження коштів клієнтів у довірчому управлінні в організації, яка може здійснити ризикові інвестиції і все втратити.

Так, переглянутий варіант нового стандарту для аудиторів підкреслює важливість вимог для аудиторів щодо дотримання професійної етики та незалежності, наявності адекватного рівня підготовки і компетенції. У ньому також містяться вимоги й рекомендації для аудиторів щодо подання ними звітності в Управління з фінансових послуг за підсумками проведеної оцінки виконання їх клієнтами вимог CASS та інших правил щодо клієнтських активів.

За інформацією Accountancy Daily.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати