21 грудня 2020, 16:00

Одеська область стане пілотною у впровадженні проєктів цифрового розвитку регіонів

Прес-служба Мінрегіону

Одеська область стала першою, яка визначила пілотні громади, що впроваджуватимуть інструменти цифрової трансформації в регіонах. Їх досвід може стати корисним для проєктів цифрового розвитку по всій Україні.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Україні розпочався процес реорганізації РДА ліквідованих районів".

Про це повідомляє прес-служба Мінрегіону.

Зазначається, що міста обласного значення, а саме: Балта, Білгород-Дністровський, Біляївка, Ізмаїл, Подільськ, Теплодар, Чорноморськ та Южне, першими впровадять інструменти цифрового розвитку на місцях. Зокрема, у 2021 році пріоритетними завданнями для них є впровадження та популяризація сервісу Дія на всіх рівнях, розвиток цифрового документообігу, підключення до послуги єМалятко та е-Прописка, забезпечення якості надання послуг у ЦНАП.

За словами заступника Міністра з питань цифрового розвитку, цифровізації та цифрової трансформації Олександра Дудченка, успішність проєктів цифрового розвитку регіонів залежить від професійної команди, здатної впроваджувати якісні зміни на місцях. "Для реалізації проєктів цифрового розвитку в регіонах важливим є створення Центрів компетенцій — команд спеціалістів на чолі з профільним заступником голови ОДА, які здатні ефективно впроваджувати цифрові інструменти у своїх громадах", — зазначив заступник Міністра.

Нагадаємо, Мінрегіон ініціює відновлення архітектурно-будівельного контролю на місцях.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати