16 серпня 2019, 13:15

Обрано голову Комісії з питань вищого корпусу держслужби в системі правосуддя

Прес-служба ВРП

Сьогодні, 16 серпня 2019 р., відбулося засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя, під час якого, зокрема, було обрано Голову Комісії та внесено зміни до персонального складу її комітетів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВС відкрив провадження щодо визнання виборів до ВРУ незаконними".

Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Так, за пропозицією членів Комісії 16 серпня 2019 р. Головою Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя обрано Матвійчука Віктора Володимировича.

Також під час засідання було розглянуто питання щодо внесення змін до персонального складу комітетів Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя. Як зазначається, до комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії "А" в системі правосуддя включено Сухового Валерія Григоровича, Матвійчука Віктора Володимировича, Гребенюк Тетяну Дмитрівну, Голубицького Станіслава Савелійовича та Остапця Сергія Леонідовича.

За рішенням Комісії Гречківського Павла Миколайовича, Дроздова Олександра Михайловича, Масенка Дениса Євгеновича та Стародуба Олександра Павловича включено до складу комітету з дисциплінарних проваджень щодо державних службовців, які займають посади державної служби категорії "А" в системі правосуддя.

Крім цього, відбулося засідання вказаних комітетів. Рішенням членів Комісії секретарем комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії "А" в системі правосуддя було обрано В. Г. Сухового. Секретарем комітету з дисциплінарних проваджень щодо державних службовців, які займають посади державної служби категорії "А" в системі правосуддя, обрано П. М, Гречківського.

Довідково

Матвійчук Віктор Володимирович - член Вищої ради правосуддя, член Третьої Дисциплінарної палати, державний радник юстиції 2 класу.

У 1991-2011 рр. працював в органах прокуратури.

З 2015 р. - прокурор Дніпропетровської області.

У грудні 2018 р. - обраний членом Вищої ради правосуддя всеукраїнською конференцією прокурорів.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати