11 вересня 2019, 16:59

Об’єднання звітності ЄСВ та ПДФО: Рада прийняла законопроект

Інформаційне управління Апарату ВРУ

У Верховній Раді України розглянули проект Закону №1057 від 29.08.2019 р. "Про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада підтримала відміну пайової участі по Україні".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Так, законопроект мав на меті внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" з метою врегулювання питань подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб.

Як зазначається, прийняття та реалізація запропонованого законопроекту повинна сприяти спрощенню умов для ведення бізнесу, спрощенню адміністрування податку з доходів фізичних осіб та єдиного соціального внеску, зменшенню кількості  та обсягу  податкової звітності.

У результаті законопроект у першому читанні за основу підтримали 318 народних депутатів. Строки підготовки до другого читання скорочено на половину.

Нагадаємо, ВРУ підтримала законопроекти про "кешбек" та "РРО в смартфоні".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати