11 вересня 2019, 12:48

Рада підтримала відміну пайової участі по Україні

Законопроект №1059 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні", який, серед іншого, пропонує повну відміну пайової участі у розвиток інфраструктури населених пунктів, був прийнятий у першому читанні.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Конфіскація незаконного майна чиновників: Рада підтримала законопроект".

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Чому це важливо?

За словами пана Парцхаладзе, пайовий внесок в Україні у тому вигляді, в якому він зараз існує, є неефективним, та породжує високі корупційні ризики. "Найважливіше - він не виконує свою головну функцію - розвиток інженерно-транспортної та будівництво нової соціальної інфраструктури населених пунктів. Сьогодні регіони і так мають потужну фінансову підтримку в рамках децентралізації, а місцеві бюджети зростають. Тому пайова участь давно себе віджила. Крім цього, повна відміна пайової участі може сприяти суттєвому підвищенню позиції України у рейтингу Doing Business за показником "Отримання дозволів на будівництво"",  - зазначив він.

Нагадаємо, Рада ухвалила законопроект щодо скорочення переліку ліцензування видів господарської діяльності.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати