15 січня 2021, 17:09

ОАСК просять заборонити Фонду держмайна проводити конкурс на посаду керівника ЗАлК

Прес-служба ОАСК

Канцелярією Окружного адміністративного суду міста Києва зареєстровано позов до Фонду державного майна України щодо оскарження оголошення конкурсного відбору на посаду генерального директора АТ "Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Оскарження обмежень МОН при вступі на правничу магістратуру – ОАСК відкрив провадження".

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Зокрема, позивач просить суд визнати незаконними дії Фонду щодо оголошення конкурсу на посаду керівника вказаного підприємства та зобов’язати Фонд утриматись від його проведення. Серед інших вимог позову – встановити відсутність повноважень Фонду державного майна України щодо оголошення та проведення конкурсного відбору претендентів на вакантну посаду генерального директора АТ "ЗАлК".

Крім того, до суду надійшла заява про забезпечення позову, в якій позивач просить суд зупинити проведення вказаного конкурсного відбору, зупинити дію Наказу Фонду від 14.08.2020, яким було утворено Постійну конкурсну комісію, та заборонити її членам приймати участь у голосуванні при проведенні конкурсу.

Наразі судом вирішується питання відкриття провадження в адміністративній справі.

Нагадаємо, в ОАСК оскаржується впровадження Урядом електронного реєстру будівельної діяльності.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати