14 січня 2021, 14:55

Оскарження обмежень МОН при вступі на правничу магістратуру – ОАСК відкрив провадження

Прес-служба ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом до Міністерства освіти і науки України щодо обмежень, встановлених  стосовно вступу на правничу магістратуру. Справа розглядатиметься за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В ОАСК оскаржується впровадження Урядом електронного реєстру будівельної діяльності"

Про це повідомляє прес-служба ОАСК.

Зазначається, що позивач просить суд скасувати окреме положення Стандарту вищої освіти, затвердженого наказом МОН від 17.08.2020, яким передбачено, що прийом на навчання для здобуття магістерського рівня освіти за спеціальністю 081 «Право» здійснюється на базі бакалаврського рівня зі спеціальностей «Право» або «Міжнародне право» за результатами Єдиного фахового вступного випробування.

Також позивач оскаржує затверджені міністерством у жовтні 2020 року Умови прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році, відповідно до яких, для здобуття ступеня магістра за спеціальністю «Право» приймаються особи, які вже мають ступінь бакалавра з спеціальностей «Право» або «Міжнародне право», напрямів «Правознавство», «Міжнародне право».

Нагадаємо, в ОАСК оскаржують результати конкурсного відбору проєктів підручників.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати