28 травня 2020, 15:09

Новий голова Держекоінспекції ініціює комплексний аудит установи

Держекоінспекції

Новопризначений голова Державної екологічної інспекції Андрій Мальований звернувся до Рахункової палати України, Національного агентства з питань запобігання корупції, Державної аудиторської служби з проханням здійснити аудит діяльності інспекції за час відсутності в ній призначеного керівника.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Декларації високопосадовців: НАЗК розпочало перевірку".

Про це повідомляється на офіційному сайті Державної екологічної інспекції України.

"Як відповідальний управлінець, мушу досконало знати, що відбулося в довіреній мені установі за той час, поки там не було призначеного керівника. Які рішення ухвалювались, як витрачалися кошти, як здійснювались перевірки, які кадрові призначення відбувались. Вважаю, що внутрішньої перевірки тут буде недостатньо. Тому запропонував низці контролюючих служб долучитися до аудиту. Зокрема, Рахункова Палата зможе здійснити фінансовий аудит Держекоінспекції, НАЗК - перевірити відсутність конфліктів інтересів та корупційних дій, Державна аудиторська служба - ефективність та законність використання державних фінансових ресурсів", - наголосив Андрій Мальований.

За його словами, такий комплексний аудит допоможе виявити проблемні точки в роботі інспекції та ефективно на це відреагувати.

"Виходячи з аудиту, зможемо приймати продумані кадрові рішення, знатимемо ситуацію з матеріально-технічним забезпеченням установи й, відповідно,  більш ефективно плануватимемо роботу на майбутнє. Було б доцільно зробити практику таких перевірок регулярною після зміни керівництва Держеконіспекцією. Зокрема, я буду лише вітати, коли мій наступник у майбутньому теж вдасться до таких кроків", - заявив голова Державної екологічної інспекції.

Нагадаємо, МОЗ до кінця червня завершить розробку стратегії з лікування орфанних захворювань.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати