18 травня 2020, 12:21

НБУ затвердив формулу оцінки облігацій бізнесу з держгарантією

Прес-служба НБУ

Національний банк України затвердив підхід до визначення справедливої вартості облігацій підприємств, випущених під державну гарантію.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Отримати готівку з кас торговельних підприємств стане простіше".

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Так, ці облігації можуть бути включені до пулу застав за кредитами рефінансування або використані для здійснення операцій репо з НБУ. Нацбанк визначатиме вартість облігацій підприємств з урахуванням кредитного ризику конкретного випуску цінних паперів.

Коригуючі коефіцієнти облігацій розраховуватимуться відповідно до розділу ІІІ Порядку оцінки за справедливою вартістю цінних паперів резидентів, що перебувають у власності НБУ або приймаються ним як забезпечення виконання зобов’язань, та враховують умови випуску облігацій та державної гарантії.

Як зазначається, включення таких активів у заставний пул чи прийняття у якості предмета репо буде ухвалюватися окремим рішенням Правління НБУ після проведення аналізу умов конкретного випуску цінних паперів.

Зміни затверджені рішенням Правління НБУ від 14 травня 2020 р. 327-рш "Про схвалення Змін до Порядку оцінки за справедливою вартістю цінних паперів резидентів, що перебувають у власності Національного банку України або приймаються ним як забезпечення виконання зобов’язань". Вони набули чинності 14 травня.

Нагадаємо, НБУ запровадив електронну ліцензію на переказ коштів без відкриття рахунків.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати