21 жовтня 2020, 14:00

НБУ оновив розподіл вертикалей підпорядкування між членами Правління

Прес-служба НБУ

У Національному банку відбулася часткова зміна вертикалей підпорядкування та розподілу окремих структурних підрозділів Національного банку між ними, а також зміни в розподілі вертикалей підпорядкування між членами Правління Національного банку.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Очікування бізнесу щодо економічного розвитку поліпшились, - НБУ".

Про це повідомляє прес-центр НБУ.

Які сталися зміни?

1. З’явилася нова вертикаль – "Регулювання фінансового сектору". Керівництво та контроль за діяльністю підрозділів здійснюватиме Катерина Рожкова. До неї віднесено Департамент методології регулювання діяльності банків, Департамент методології регулювання діяльності небанківських фінансових установ, Управління захисту прав споживачів фінансових послуг та Департамент з управління діяльністю Корпоративного недержавного пенсійного фонду Національного банку України.

2. Вертикаль "Пруденційний нагляд" приєднано до вертикалі "Загальний блок". У результаті створена вертикаль "Пруденційний нагляд і загальні питання". До неї додатково віднесені департаменти банківського нагляду, виїзних перевірок, ліцензування, фінансового моніторингу, аналітики та наглядових технологій, нагляду за ринком небанківських фінансових послуг.

Кирило Шевченко, Голова НБУ, здійснюватиме загальне керівництво та контролюватиме діяльність підрозділів.

3. Департамент методології регулювання діяльності небанківських фінансових установ від вертикалі "Монетарна стабільність" переходить до новоствореної вертикалі "Регулювання фінансового сектору". Керівництво здійснюватиме Дмитро Сологуб, заступник Голови Нацбанку.

4. Департамент стратегії та розвитку віднесено до вертикалі "Платіжні  системи та грошовий обіг".

Як і раніше, керівництво та контроль за цією вертикаллю здійснюватиме Олексій Шабан, заступник Голови Нацбанку.

У вертикалях підпорядкування "Ринкові операції" та "Фінансово-адміністративний та операційний блок" розподіл окремих структурних підрозділів не змінився. Керівництво та контроль за діяльність підрозділів цих вертикалей, як і раніше, здійснюватимуть заступники Голови Національного банку Юрій Гелетій та Ярослав Матузка відповідно.

Зазначається, що необхідність оновлення вертикалей підпорядкування центробанку зумовлена розширенням мандату Національного банку, зокрема у сфері регулювання  ринку небанківських фінансових установ.

Так, оновлений розподіл вертикалей дасть можливість ефективніше налагодити роботу за кожним із напрямків.

Відповідне рішення ухвалене учора, 20 жовтня 2020 року, під час чергового засідання Правління Нацбанку.

Нагадаємо, Департамент відкритих ринків Нацбанку очолив Олексій Лупін.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати