16 жовтня 2020, 17:30

Департамент відкритих ринків Нацбанку очолив Олексій Лупін

Прес-служба НБУ

Вакантну посаду директора Департаменту відкритих ринків Національного банку України за результатами відкритого конкурсного відбору з 16 жовтня 2020 року обійняв Олексій Лупін.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НБУ: страхові компанії мають переглянути структуру активів, а кредитні спілки – посилити операційну ефективність".

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

До сфери компетенції новопризначеного директора Департаменту відкритих ринків належатиме, зокрема:

- здійснення моніторингу, аналізу й прогнозування внутрішнього та зовнішнього фінансових ринків;

- регулювання ліквідності банківської системи та проведення валютних інтервенцій;

- управління міжнародними резервами тощо.

Як зазначають у НБУ Департамент відкритих ринків входить до блоку "Ринкові операції", управління яким за вертикаллю підпорядкування здійснює заступник Голови Нацбанку Юрій Гелетій.

Коментуючи це призначення, Юрій Гелетій наголосив, що безперебійна та ефективна робота фінансових ринків є одним із ключових аспектів макрофінансової стабільності в країні.

"Вважаю, що високий професіоналізм, системний підхід та аналітичне мислення Олексія Лупіна дозволять йому досягти суттєвих результатів в управлінні валютним і грошово-кредитним ринками", – зауважив заступник Голови Національного банку Юрій Гелетій.

Нагадаємо, банки перейшли на єдину процедуру наглядових перевірок та оцінки SREP.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати