30 червня 2020, 18:09

НБУ оновив порядок подання заяв на отримання інформації з Кредитного реєстру

Прес-служба НБУ

Національний банк України уточнив порядок подання фізичними та юридичними особами заяв на отримання інформації з Кредитного реєстру Національного банку.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Обрано голову Департаменту регулювання діяльності небанківських фінансових установ НБУ".

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Зазначається, що заява на отримання інформації з Кредитного реєстру може подаватися  в електронній формі або на паперових носіях.

Так, фізична особа може підписати заяву на отримання інформації з Кредитного реєстру, що подається в електронній формі, особистим кваліфікованим електронним  підписом  (КЕП), юридична особа – КЕП  свого керівника.

Також особа, яка отримує таку інформацію за дорученням, повинна додати до заяви копію документа, що підтверджує її повноваження.

Відповідні норми містить постанова Правління Національного банку України від 25 червня 2020 року № 88 "Про внесення зміни до Положення про Кредитний реєстр Національного банку України"​. Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування.

Нагадаємо, НБУ оприлюднив правила подання звітності фінансовими установами з 1 липня.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати