30 червня 2020, 10:51

Обрано голову Департаменту регулювання діяльності небанківських фінансових установ НБУ

Прес-служба НБУ

За результатами відкритого відбору на вакантну посаду директора Департаменту методології регулювання діяльності небанківських фінансових установ Національного банку України призначено Ольгу Гурбич.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Прямі іноземні інвестиції обчислюватимуться по-новому, - НБУ".

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

До обов’язків новопризначеного директора департаменту належать:

  • забезпечення розроблення пропозицій до законодавчих актів України з питань регулювання діяльності небанківських фінансових установ (НФУ);
  • забезпечення розроблення проєктів нормативно-правових та розпорядчих актів Національного банку в частині регулювання діяльності небанківських фінансових установ відповідно до законодавства України, міжнародних норм діяльності та положень Європейського законодавства;
  • аналіз стану та тенденцій розвитку ринків фінансових послуг;
  • забезпечення моделювання процесів із питань регулювання та нагляду за небанківськими фінансовими установами, розроблення пропозицій до наявних процесів.
Довідково

Ольга Гурбич народилася 10 грудня 1981 р. У 2005 р. отримала ступінь магістра міжнародного права в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Вільно володіє англійською та німецькою мовами.

15 років працює у сфері фінансових послуг, із них - 12 років на керівних посадах.

Останнім місцем роботи Ольги є Світовий Банк. У 2015-2019 рр. Ольга була Членом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

У 2005-2015 рр. працювала в Allianz Group, одній із найбільших фінансових груп у світі, СК "ПРОСТО-Страхування", компанії "АРТ.Консалтинг", експортному страховому агентстві "ЕКСАР" та юридичному бюро "Бондар і Бондар", де займалася питаннями правового супроводу, розробленням страхових продуктів, управлінням інвестиційними проєктами тощо.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати