03 грудня 2019, 9:00

НАЗК роз’яснило порядок подання декларації після звільнення

Прес-служба НАЗК

Суб’єкт декларування, який припиняє діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, має подати декларацію за період, не охоплений раніше поданими деклараціями - з 1 січня року, в якому відбулося звільнення, по день фактичного звільнення.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Документи для будівництва можна буде подати онлайн".

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

"Слід зазначити, що при звільненні за ініціативою працівника суб’єкт декларування має подати декларацію у день фактичного звільнення. Якщо звільнення відбувається за ініціативою роботодавця, така декларація подається суб’єктом декларування протягом 20 днів з моменту, коли працівника було звільнено", - повідомив керівник Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя НАЗК Ігор Степанов.

Також у НАЗК зауважили, що відсутність даних для заповнення декларації, таких як розмір грошових компенсацій при звільненні, не є підставою для відтермінування подання декларації, адже законом передбачена можливість тричі подати виправлену декларацію упродовж семи днів. Крім цього, у разі неможливості отримати необхідні дані для заповнення декларації у вказаний термін, декларант має можливість повідомити про це НАЗК в "Особистому кабінеті".

Нагадаємо, Мін'юст оголосив повторний конкурс на посади керівників міжрегіональних управлінь юстиції.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати