16 березня 2020, 15:26

Наявність заборгованості зі сплати за житлово-комунальні послуги не вплине на отримання пільг і субсидій

Прес-служба Мінсоцполітики

Громадяни отримуватимуть нараховані пільги та субсидії, незважаючи на наявність поточної заборгованості зі сплати за житлово-комунальні послуги.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд посилює фінансову підтримку громадських об’єднань осіб з інвалідністю".

Про це повідомив заступник Міністра соціальної політики Віталій Музиченко, зазначає прес-служба Мінсоцполітики.

"Рівень оплати за житлово-комунальні послуги і наявність або відсутність заборгованості не впливає на право одержання призначених субсидій протягом терміну їх отримання, тобто до завершення поточного опалювального періоду", - пояснив заступник Міністра.

Так, наявність простроченої понад два місяці заборгованості впливає на право одержання субсидії на наступний період їх отримання, що визначатиметься, починаючи з травня поточного року. Важливо, щоб у травні цього року у одержувачів пільг та субсидій була відсутня прострочена понад два місяці заборгованість, сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн).

Також заступник Міністра акцентував увагу на тому, що для оплати ЖКП не обов’язково особисто відвідувати відділення банків та Укрпошти, утворюючи черги та скупчення людей. На сьогодні існує декілька варіантів оплати послуг, які дозволяють зробити це дистанційно, зокрема використовуючи онлайн-банкінг та Інтернет.

Нагадаємо, Мінсоцполітики розробить нові підходи для визначення прожиткового мінімуму.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати