12 березня 2020, 14:33

Мінсоцполітики розробить нові підходи для визначення прожиткового мінімуму

Прес-служба Міністерства соціальної політики

Міністерство соціальної політики спільно з народними депутатами України найближчим часом розробить нові підходи до формування прожиткового мінімуму.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Підвищення рівня пенсійного забезпечення – першочергове завдання Мінсоцполітики".

Про це Міністр соціальної політики Марина Лазебна заявила на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, зазначає прес-служба Мінсоцполітики.

„Ми принципово за необхідність перегляду підходів до формування прожиткового мінімуму”, – наголосила Марина Лазебна.

За словами Міністра, прожитковий мінімум – це найбільш значущий показник в соціальній політиці, оскільки на його основі визначається понад 150 різних виплат, допомог, штрафів тощо. Тому збільшення прожиткового мінімуму призводить до їх автоматичного перерахунку та необхідності вишукання додаткових видатків бюджетів.

Як зазначається, з метою забезпечення комплексного вирішення проблеми прожиткового мінімуму є доцільним вивчити кращий світовий досвід та розробити єдиний підхід щодо оптимізації сфери застосування прожиткового мінімуму як основного показника боротьби з бідністю.

Нагадаємо, Уряд запровадив пілотний проект «Розвиток соціальних послуг».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати