03 березня 2020, 14:43

Уряд посилює фінансову підтримку громадських об’єднань осіб з інвалідністю

Урядовий портал

Уряд удосконалив механізм надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю за рахунок коштів державного бюджету.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Осіб з інвалідністю будуть обслуговувати першочергово".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Відповідну постанову „Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю”, розроблену Мінсоцполітики, Кабінет Міністрів України прийняв на своєму засіданні, 3 березня 2020 року.

“Це рішення Уряду забезпечить ефективну фінансову підтримку громадських об’єднань осіб з інвалідністю за рахунок бюджетних коштів”, – наголосила Міністр соціальної політики Юлія Соколовська.

Згідно з постановою, створюються рівні можливості для всіх громадських об’єднань осіб з інвалідністю в отриманні фінансової підтримки з державного та місцевих бюджетів на конкурсних засадах.

Рішенням Уряду також передбачено, що громадські об’єднання осіб з інвалідністю отримуватимуть кошти на виконання програм, проектів та заходів, на матеріально-технічне забезпечення своєї діяльності та організаційний розвиток, що відповідає Конвенції про права осіб з інвалідністю. 

Нагадаємо, умови відбування покарання особами з інвалідністю нагадав ЄСПЛ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати