05 грудня 2022, 11:10

Нафтові санкції ЄС проти росії набули чинності

З 5 грудня Європейський Союз застосовує обмеження ціни на нафту з росії. Про це зазначається на сайті Європейської Ради.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Європарламент підтримав негайне введення ембарго на закупівлю енергоресурсів з росії".

"Обмеження ціни на російську нафту обмежить стрибки цін, спричинені надзвичайними ринковими умовами, і різко зменшить доходи, які росія отримала від нафти після того, як розв’язала свою незаконну агресійну війну проти України. Це також сприятиме стабілізації світових цін на енергоносії, одночасно пом’якшуючи негативні наслідки для постачання енергії до третіх країн", йдеться в повідомленні.

Функціонування механізму обмеження цін переглядатиметься кожні два місяці з урахуванням розвитку подій на ринку та встановлюватиметься щонайменше на 5% нижче середньоринкової ціни на російську нафту та нафтопродукти.

Рада також запровадила "застереження про надзвичайні ситуації", яке дозволяє транспортувати нафту понад граничну ціну або надавати технічну допомогу, брокерські послуги або фінансування або фінансову допомогу, пов’язану з транспортуванням, якщо це необхідно.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати