11 липня 2022, 11:13

На ТОВ «Енергогарантія» накладено два штрафи за недобросовісну конкуренцію

Пресслужба АМКУ

Антимонопольний комітет України оштрафував ТОВ «Енергогарантія» за недобросовісну конкуренцію: неправомірне використання назви та введення в оману споживачів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «Нарахування за неспожиті послуги: Верховний Суд став на бік АМКУ у справі проти «Світловодськпобут»

До АМКУ звернулося ТОВ «Газопостачальна Компанія «Нафтогаз України» зі скаргою на те, що ТОВ «Нафтогаз Постачання» без його дозволу використовувало у своєму комерційному найменуванні, рекламних матеріалах, публікаціях у ЗМІ та на власному вебсайті позначення «Нафтогаз Постачання». На думку заявника, такі дії могли призвести до змішування діяльності двох компаній.

Під час розгляду справи Комітет встановив, що «Нафтогаз України» почав використовувати своє позначення на майже два роки раніше опонента

АМКУ

Також Комітет зауважив, що на вебсайті ТОВ «Нафтогаз Постачання» та в публікаціях у ЗМІ поширювалася інформація, про те, що компанія надає «найкращий сервіс за найнижчими цінами», а також «має багаторічний досвід на ринку видобутку та постачання природного газу». За результатами перевірки в АМКУ встановили, що обидва твердження – неправдиві та вводять в оману споживача. 

Доки тривав розгляд справи, ТОВ «Нафтогаз Постачання» змінило назву  на ТОВ «Енергогарантія», а також видалило з сайту зазначену неправдиву інформацію, отже порушення були припинені

Своїм рішенням АМКУ визнав, що ТОВ «Енергогарантія» до перейменування (до 30.04.2021) все ж вчинило порушення, передбачені Законом України «Про захист від недобросовісної конкуренції», а саме неправомірно використовувало позначення «Нафтогаз» та вводило споживачів в оману. За ці порушення на підприємство наклали два штрафи на загальну суму 35 592 грн.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати