05 червня 2020, 12:09

МВС введе консультації з держорганами щодо безпеки та контролю за перевезеннями

Прес-служба МВС

МВС введе консультації з державними органами щодо безпеки та контролю за перевезеннями.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


"В Україні планують позбавляти системних порушників ПДР водійських прав".

Про це заявив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваковповідомляє прес-служба МВС.

За словами Арсена Авакова до функції Нацполіції відноситься лише контроль у сфері дорожнього руху та дотримання правил дорожнього руху його учасниками. Ситуація в Броварах – це наслідок провальної роботи державних служб. Державна служба із безпеки на транспорті, серед іншого, здійснює державний нагляд і контроль за дотриманням пасажирських перевезень, видає відповідні дозволи

"На мою думку, функції Укртрансбезпеки прописані правильно, але зараз вони малоефективні. Крім того, відомі факти корупційних дій вищого керівництва організації. Зараз держава має орган, який не здатний не лише здійснювати контроль у сфері перевезення пасажирів, але й реалізувати інші покладені на них обов’язки. Зараз ми введемо консультації про зміну взаємодії функції між державними органами. В тому числі і Нацполіції, Укртрансбезпеки та обладміністрацій, щодо безпеки та контролю за перевозками", - підкреслив міністр.

Нагадаємо, у МВС запустили мобільний додаток для перевірки штрафів за порушення ПДР.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати