23 січня 2021, 10:04

Музикант судитиметься з Північною Ірландією через заборону живої музики

Музична легенда Ван Моррісон оскаржить у суді рішення уряду Північної Ірландії щодо введення карантинних обмежень, наслідком яких стала повна заборона живої музики в ліцензованих місцях та закладах. Про це повідомляє британська газета The Guardian.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Іллінойс стане першим штатом, що скасує грошову заставу"

Адвокат музиканта Джо Райс заявив, що північноірландський автор пісень, який за останні місяці випустив кілька пісень протесту проти правил Covid-19, попросить Верховний суд у Белфасті переглянути політику уряду. «Ми будемо шукати дозволу для судового розгляду, щоб оскаржити загальну заборону на живу музику в ліцензованих приміщеннях у Північній Ірландії, — сказав Райс. — Ми не знаємо жодних достовірних наукових чи медичних доказів, які виправдовували б цю загальну заборону, і збираємось оскаржити це у суді».

Великобританія — країна, яка найбільше постраждала від вірусу в Європі, бореться з третьою і найзагубнішою хвилею пандімеї, у якій звинувачують новий штам, що вважається надзвичайно інфекційним. Уряди Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії, які несуть відповідальність за політику охорони здоров’я, на різних етапах кризи запровадили суворі заходи блокування. Керівник Північної Ірландії в Белфасті запровадив правила, що забороняють живу музику в приміщеннях, що мають ліцензію. Усі заклади гостинності та розваг закриті в рамках 6-тижневого блокування, але Моррісон прагне оскаржити правило заборони музики у закладах, коли вони знову відкриються.

Райс зазначив, що співак мав можливість кілька разів виступити в Англії наприкінці минулого року, перш ніж британський уряд посилив там правила карантину. Він заявив, що очікує, що справа буде розглянута у вищому суді протягом декількох тижнів. «Моррісон брав участь у акції від імені тисяч музикантів, художників та тих, хто задіяний в індустрії живої музики», — сказав Райс. Співак викликав суперечки під час пандемії, закликаючи людей боротися з псевдонаукою щодо Covid-19.

Через місяць він випустив з інтервалом у два тижні три нові треки: Born To Be Free, As I Walked Out і No More Lockdown, що містять суперечливі тексти. Вони включали слова: «Більше не буде надмірних дій уряду / Більше не буде фашистських хуліганів / Порушення нашого миру», а також «Більше не забрати нашої свободи / І наших Богом наданих прав / Роблячи вигляд, що це для нашої безпеки / Коли насправді потрібно поневолити».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати