15 січня 2021, 11:05

МОЗ розпочало співпрацю з провідними світовими медзакладами у сфері трансплантації

Прес-служба МОЗ

Міністерство охорони здоров’я України розпочало співпрацю з провідними медичними закладами у сфері трансплантації Італії, Іспанії, Ізраїлю, Німеччини та США.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Максим Степанов: Посилені карантинні обмеження в Україні діятимуть незмінно до 24 січня".

Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, зазначає прес-служба МОЗ.

"Аби досягнути високого рівня надання медичних послуг, окрім розбудови самої медичної інфраструктури, нам важливо запозичувати досвід інших країн. Саме тому ми розвиваємо напрям міжнародного партнерства та імплементуємо в Україні найкращі світові практики, зокрема у сфері трансплантації", — зазначив очільник МОЗ. 

Експерти МОЗ ведуть переговори з провідними клініками Ізраїлю щодо організації стажувань для українських лікарів, що спеціалізуються на трансплантації кісткового мозку. Також розпочато співпрацю у напрямі стажувань та розробки стандартів з Іспанією, яка є світовим лідером за кількістю трансплантацій на мільйон населення.

"Міністерство охорони здоров’я все активніше співпрацює з міжнародними партнерами. Завдяки цьому ми створюємо сучасні програми підготовки українських спеціалістів у сфері трансплантації. Ми почали співпрацю з Національною організацією трансплантації Іспанії, Університетською клінікою Шлезвіг-Гольштейн (Німеччина). Вже наступного тижня ми разом з цією клінікою організуємо німецько-український саміт з розвитку трансплантації органів в Україні", — додав Максим Степанов. 

Нагадаємо, у 2021 р. МОЗ планує провести 480 трансплантацій кісткового мозку.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати