13 січня 2021, 17:05

Максим Степанов: Посилені карантинні обмеження в Україні діятимуть незмінно до 24 січня

Прес-служба МОЗ

Урядом затверджено продовження карантину до 28 лютого 2021 року. Що стосується посилених карантинних обмежень, вони діють з 8 до 24 січня включно. Жодних змін щодо термінів урядом не вносилися. Про це під час брифінгу заявив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, повідомляє прес-служба МОЗ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Віталій Кличко запропонував Уряду дозволити під час локдауну навчання в молодшій школі"

“Позиція Міністерства охорони здоров’я щодо посилених карантинних обмежень на території України залишається незмінною. Вони мають діяти до 24 січня — так, як це було визначено постановою Уряду від 9 грудня 2020 року. І жодних рішень щодо припинення цих обмежень раніше визначеної дати ми підтримувати не будемо”, — наголосив очільник МОЗ.

Міністр вкотре заявив про доцільність введення посилених обмежень — під час святкувань відбулося активне переміщення людей на території України та за її межами. Люди відвідували родичів у регіонах, відпочивали в рекреаційних зонах (санаторії, курорти). Через це підвищується ризик поширення інфекції на територіях, де був відносно низький рівень зараження.

Нагадаємо, у МОЗ пояснили, чим можна торгувати в магазинах та кіосках.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати