29 серпня 2020, 10:47

МОЗ рекомендує учням проходити медичний огляд незалежно від дати початку навчального року

Прес-служба МОЗ

Для попередження інфікування COVID-19 МОЗ рекомендує учням проходити обов’язковий медичний профілактичний огляд незалежно від дати початку навчального року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "МОЗ: доставку стовбурових клітин для трансплантації вперше профінансовано з держбюджету".

На цьому наголосив головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко, зазначає прес-служба МОЗ.

"Для попередження гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2, МОЗ рекомендує проходити обов’язковий медичний профілактичний огляд ближче до дати дня народження учня", - підкреслив Віктор Ляшко.

Так, згідно з листом-роз’ясненням, яке МОЗ надіслало Міносвіти, перед вступом у заклад середньої загальної освіти учні повинні пройти комплексний медичний огляд. Але учні 2-11 класів можуть проходити обов’язковий медичний профілактичний огляд раз на рік у зручний час та незалежно від дати початку навчального року.

Зокрема, після проходження медичного огляду заклад охорони здоров’я видає для надання медичному працівникові закладу середньої загальної освіти форму № 086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду" та форму № 063/о.

Довідка про щеплення, вказані у формі № 063/о, дає медичним працівникам закладу освіти інформацію про наявність чи відсутність щеплень у конкретної дитини.

Нагадаємо, якщо в учня виявлять COVID-19, весь клас піде на самоізоляцію.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати