27 серпня 2020, 16:40

Якщо в учня виявлять COVID-19, весь клас піде на самоізоляцію, - Максим Степанов

Прес-служба МОЗ

Міністерство охорони здоров’я запроваджує низку протиепідемічних заходів для безпечного навчання учнів та студентів, а також роботи працівників навчальних закладів під час освітнього процесу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Степанов: температурний скринінг та санітайзери – обов’язкові вимоги до навчального процесу".

Про це заявив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, зазначає прес-служба МОЗ.

"Ми рекомендуємо максимально обмежити пересування учнів між навчальними класами/аудиторіями, використовувати всі входи й виходи та розробити спеціальні маршрути для уникнення скупчень дітей. Також рекомендовано проводити уроки з інтервалом у 15 хвилин", - повідомив Максим Степанов.

За словами очільника МОЗ, учні або студенти, в яких під час навчання виявили ознаки захворювання, мають надіти маску та бути ізольованими в окреме приміщення. Після цього інформуються батьки, і приймається узгоджене рішення про транспортування дитини у медичний заклад. Приміщення, де перебував хворий, треба ретельно провітрити та дезінфікувати.

Так, Якщо в класі є підтверджений випадок захворювання на COVID-19 в одного з учнів чи студентів, весь клас або група йде на самоізоляцію. Таке рішення приймає епідеміолог на основі епідеміологічного дослідження.

Крім цього, у шкільних їдальнях заборонено організовувати харчування дітей за принципом "шведського столу" та самообслуговування. Навчальний заклад має скласти графік годування та забезпечити дистанцію в 1,5 метра між столами. За столом водночас має перебувати не більше чотирьох учнів або студентів. Працівники їдалень повинні працювати в захисних масках і одноразових рукавичках. Працівники, які видають страви, зобов'язані використовувати захисні окуляри або щитки. Адміністрація навчального закладу має скласти розклад харчування для різних класів, щоб уникнути скупчень у приміщенні.

У МОЗ окремо наголосили, що всі ці правила діють для вищих та середніх навчальних закладів країни.

Нагадаємо, усі столичні школи відкриються 1 вересня.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати