31 серпня 2020, 16:27

МОЗ позапланово перевірить лікарні щодо забезпечення ліками пацієнтів із COVID-19

Прес-служба МОЗ

Міністерство охорони здоров’я посилює контроль за виконанням наказу про інформацію щодо наявності ліків у медичних закладах, які надають стаціонарну допомогу пацієнтам із COVID-19.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рішення щодо змішаної форми навчання приймається на рівні адміністрації школи, - Степанов".

Про це заявив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, зазначає прес-служба МОЗ.

"Під час робочих поїздок Україною я іноді отримую тривожну інформацію про те, що медичні заклади, де лікують пацієнтів із коронавірусною хворобою, не забезпечені лікарськими засобами, хоча на процес лікування таких пацієнтів НСЗУ було передбачено 15,6 млрд грн. Кожна людина, якій це потрібно, має отримувати необхідне лікування безкоштовно, на це виділені відповідні кошти", - зазначив очільник МОЗ Максим Степанов.

Міністр наголосив, що пацієнтам із COVID-19 має проводитися терапія згідно з протоколом №Надання медичної допомоги для лікування коронавірусної хвороби (COVID-19)№, затвердженим наказом МОЗ.

Наразі інформацію щодо забезпеченості лікарень, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам із COVID-19, можна переглянути на офіційному інформаційному порталі КМУ.

 Нагадаємо, МОЗ рекомендує учням проходити медичний огляд незалежно від дати початку навчального року.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати