В українських вишах розвиватимуть мережу бізнес-інкубаторів, які навчать студентів та науковців втілити в бізнес результати їх досліджень. Це, зокрема, передбачено Меморандумом про співробітництво та взаємодію між МОН та ГО "Платформа інноваційного партнерства" (YEP).
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: ""To The Mars!": Global Legal Hackathon".
Про це повідомляє прес-служба МОН України.
"Ми дуже зацікавлені в тому, щоб підтримати бізнес-інкубатори та розвиток інноваційного підприємництва в університетах. І я сподіваюся, що підписання цього меморандуму дозволить нам зробити конкретні кроки вперед, розвиваючи нові можливості", - розповіла Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.
Наразі бізнес-інкубатори YEP працюють у 10 вишах в різних регіонах України. Нині триває третій набір студентських стартапів, які реалізуватимуться до травня 2018 року. За словами голови YEP Андрія Заікіна, ще 10-15 університетів хочуть долучитися до проекту.
Читайте також: "Міністерство інфраструктури запускає проект транспортних інновацій HypeUA".
"Ми не розраховуємо, що з першого, другого чи третього набору отримаємо повноцінні стартапи, які зможуть комерціалізуватися. Наша мета на першому етапі - створити в університетському середовищі культуру підприємництва, закласти відповідне мислення у студентів. А за 2-3 роки ми прагнемо запустити тренд. Якщо студент захоче створити стартап, він знатиме, де йому допоможуть пройти цей шлях - від ідеї і перших кроків до її реалізації", - розповів він.
Меморандум також передбачає багато інших напрямів для співпраці між МОН та Платформою інноваційного партнерства, наприклад, удосконалення нормативної бази для розвитку стартапів у вишах та вирішення проблем розвитку інноваційного підприємництва.