05 червня 2023, 16:34

"Митний безвіз": Оформлено 7,5 тис. транзитних декларацій за вісім місяців міжнародного застосування NCTS

Пресслужба Мінфіну України

За 8 місяців "митного безвізу" оформлено 7,5 тисяч транзитних декларацій у системі NCTS (New Computerized Transit System). Про це повідомила пресслужба Мінфіну України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Міжнародна торгівля, євроінтеграція та чому важливі юристи".

У міністерстві зазначили, що загальна кількість переміщень з України за вісім місяців склала 5974. У травні 2023 року в країнах-учасницях Конвенції про процедуру спільного транзиту було завершено 2698 переміщень, розпочатих в Україні, що майже у двічі більше, ніж у квітні 2023 року.

"Така позитивна динаміка спостерігається вже 3 місяці поспіль. З початку міжнародного застосування NCTS по 1529 деклараціях спільного транзиту товари були успішно доставлені до митниць призначення на митній території України. Кількість таких декларацій у травні 2023 року склала 331"– йдеться в повідомленні.

Також у Мінфіні зазначили, що у травні гарантами, які мають право гарантувати переміщення товарів під процедурою спільного транзиту, розпочато активне використання вебсервісу реєстрації електронних гарантій. Так, за цей період в електронному вигляді зареєстровано 7 загальних та 21 індивідуальну гарантію.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати