01 квітня 2020, 14:59

Мін'юст вніс зміни до графіка проведення перевірок приватних виконавців

Прес-служба Мін'юсту

На виконання вимог абз. 3 п. 1 розділу ІІІ Порядку проведення перевірок діяльності органів державної виконавчої служби, приватних виконавців, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 22.10.2018 № 3284/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.10.2018 за № 1195/32647 (далі - Порядок), Мін'юст повідомив про внесення змін до графіка проведення планових перевірок діяльності приватних виконавців на 2020 р. із метою запобігання поширенню випадків хвороби, спричиненої вірусом COVID-19 (коронавірус).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як отримати послуги Мін’юсту під час карантину".

Про це повідомляє прес-служба Мін'юсту.

Водночас, відповідно до пунктів 7 та 9 розділу ІІІ Порядку, планова перевірка діяльності приватного виконавця проводиться в робочий час в офісі приватного виконавця.

Так, у визначений строк проведення планової перевірки приватний виконавець зобов’язаний перебувати в офісі, в якому він здійснює діяльність, відповідно до свого графіка роботи, створити умови для проведення перевірки, надати робочій групі всі потрібні документи та відомості, а також за потреби надати усні та письмові пояснення з питань, що стосуються плану перевірки.

З графіком можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, Уряд створив спеціальну комісію для належного виконання рішень ЄСПЛ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати