10 квітня 2024, 14:53

Мін'юст довів законність звільнення посадовиці, яка за даними СБУ отримала громадянство рф

Пресслужба Мін'юсту

Команда Міністерства юстиції в Шостому апеляційному адміністративному суді довела законність звільнення у 2021 році посадовиці, яка за даними Служби безпеки України за власної ініціативи отримала російське громадянство. Про це повідомила пресслужба Мін'юсту.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Отримала паспорт рф: знято секретність із частини документів щодо ексчиновниці".

Колегія суддів залишила скаргу ексчиновниці без задоволення. Рішення може бути оскаржене у Верховному Суді.

У міністерстві вказали, що 9 січня 2024 року колегія суддів Касаційного адміністративного суду ВС у складі судді-доповідача Андрія Жука, суддів Наталії Мартинюк та Жанни Мельник-Томенко скасувала постанову Шостого апеляційного адміністративного суду про законність звільнення ексчиновниці з посади державної служби. Адвокати скаржниці надали суду довідку "Главного управления МВД РФ по городу Москве" про те, що паспорту рф у експосадовиці немає.

Як зазначається, СБУ зняла секретність та надала дозвіл на передачу медіа частини документів, які свідчать про добровільне отримання громадянства рф експосадовицею.

Матеріали Служби безпеки України

Постанова Шостого апеляційного адміністративного суду від 09.04.2024

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати