08 квітня 2024, 17:36

Отримала паспорт рф: знято секретність із частини документів щодо ексчиновниці

Пресслужба Мін'юсту

Міністерство юстиції України отримало від Служби безпеки України дозвіл на копіювання та передачу на запит медіа частини документів, щодо добровільного отримання паспорта рф ексчиновницею. Про це повідомила пресслужба Мін'юсту.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ДБР завершило розслідування щодо керівників концерну, який торгував з ворогом навіть під час війни".

Так, дозвіл стосується листа СБУ від 07 липня 2021 року № 2/3/2-14227 ДСК та окремих додатків до нього, яким було присвоєно гриф "Для службового користування".

"Не підлягають розголошенню відомості про контакти ексчиновниці з представниками фсб рф. Для отримання копій документів, з яких знято гриф ДСК, необхідно направити інформаційний запит від медіа на електронну пошту: press@minjust.gov.ua"– йдеться в повідомленні.

Що сталося

У Мін'юсті повідомили, що 9 січня колегія суддів Касаційного адміністративного суду Верховного Суду у складі судді-доповідача Андрія Жука, суддів Наталії Мартинюк та Жанни Мельник-Томенко скасувала постанову Шостого апеляційного адміністративного суду про законність звільнення громадянки рф із посади державної служби.

Справа перебуває на новому розгляді в Шостому апеляційному адміністративному суді.

Яка позиція Мін'юсту

Як зазначається, СБУ надала належні та допустимі докази набуття та існування у позивача громадянства держави-агресора, оскільки можливість встановлення факту набуття іноземного громадянства передбачена нормами Законів України "Про Службу безпеки України" та "Про контррозвідувальну діяльність".

Чергове відкрите засідання відбудеться 9 квітня.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати