18 липня 2020, 10:30

Мінветеранів та Держцентр зайнятості підписали договір про співпрацю

Урядовий портал

17 липня 2020 р. підписано договір про співпрацю та взаємодію Міністерства у справах ветеранів та Державним центром зайнятості. Його мета - збільшення рівня працевлаштування ветеранів війни.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Законопроект №3783 не вирішує проблеми захисту власності, - НПУ".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Так, у рамках співпраці будуть започатковані спільні програми, що включатимуть освітні курси, тренінги та консультації. У підписанні взяли участь заступник Міністра у справах ветеранів Ігор Безкаравайний та в.о. директора Державного центру зайнятості Юлія Жовтяк.

"Після повернення з війни перед більшістю ветеранів постає питання про пошук роботи. Підписання договору - це практичний крок до створення діючої і доступної системи соціальної та професійної адаптації ветеранів. Він об’єднає зусилля Мінветеранів та Державного центру зайнятості і сприятиме створенню умов для працевлаштування ветеранів війни", - зазначив заступник Міністра.

У свою чергу Юлія Жовтяк повідомила, що сьогодні на обліку в службі зайнятості перебуває 9700 учасників АТО/ООС. "Усі вони мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. З початку року силами служби зайнятості знайти роботу вдалося понад 3000 демобілізованим бійцям, професійне навчання за направленням служби проходили 680 учасників АТО/ООС", - наголосила вона.

Нагадаємо, в Україні запрацював новий Реєстр будівельної діяльності та Публічний портал.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати