07 серпня 2023, 18:42

Мінсоцполітики закуповуватиме товари і роботи за кошти міжнародних донорів через Prozorro

Пресслужба Мінсоцполітики

04 серпня 2023 року Уряд ухвалив постанову, яка дає можливість закуповувати товари і роботи за кошти міжнародних донорів через електронну систему закупівель Prozorro.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Суд обрав запобіжний захід для воєнкома, який змушував солдатів будувати йому маєток"

Про це повідомляє пресслужба Мінсоцполітики.

З 2014 р. Мінсоцполітики реалізує проєкт "Модернізація системи соціальної підтримки населення України". До цього часу, в рамках проекту, закупівлі обладнання і техніки для сфери соціального захисту здійснювались за правилами Світового банку. 

Відтепер, в рамках експериментального проєкту, який триватиме з 15 серпня 2023 р. по 31 серпня 2024 р., процедури закупівель здійснюватимуться через Prozorro, а функції організатора торгів виконуватиме ДУ "Професійні закупівлі". 

Під час реалізації проєкту, Мінекономіки і ДУ "Професійні закупівлі" протестують на практиці механізм проведення торгів за правилами Світового банку в системі Prozorro та роботу нового модуля "Закупівлі за кошти донорів"Це допоможе сформувати центр експертизи проведення закупівель за правилами Світового банку та підготуватись до проведення електронних закупівель для відновлення за кошти міжнародних партнерів.

Оплата послуг ДУ "Професійні закупівлі" здійснюватиметься тільки у разі успішного завершення процедури закупівлі. 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати