24 листопада 2020, 12:30

Мінрегіон пропонує запровадити автоматичне коригування тарифів на комунальні послуги

Прес-служба Мінрегіону України

Міністерство розвитку громад та територій України пропонує запровадити автоматичне коригування тарифів на теплову енергію та комунальні послуги.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Мінрегіон розробив законопроєкт щодо комплексної реконструкції кварталів застарілого житла".

Про це повідомляє прес-служба Мінрегіону.

В умовах проходження опалювального сезону найбільш актуальними питаннями, які потребують урегулювання, є щомісячне зростання вартості природного газу для підприємств теплопостачання та тарифної політики у сфері теплопостачання. Про це зазначила заступник Міністра розвитку громад та територій України Наталія Хоцянівська.

"Для вирішення цих питань Мінрегіон пропонує розглянути варіант запровадження автоматичного коригування тарифів на теплову енергію та комунальні послуги у зв’язку зі зміною вартості складових, що змінюються з причин не залежних від підприємств теплопостачання. Зокрема, у зв’язку із функціонуванням ринку природного газу та електроенергі", — зазначила Наталія Хоцянівська.

Так, у разі якщо рішення щодо автоматичного коригування не буде прийнято Верховною Радою України, міністерство пропонує закріпити на законодавчому рівні можливість здійснення щомісячного перерахування вартості теплової енергії та комунальних послуг з урахуванням зміни вартості енергоносіїв.

Нагадаємо, створено інтерактивну мапу нового адміністративно-територіального устрою.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати