06 травня 2020, 13:18

Медикам, що працюють з COVID-19, мають до кінця тижня повністю виплатити 300% надбавки

Урядовий портал

Усі медичні працівники, які у березні лікували пацієнтів із коронавірусною хворобою, мають отримати 300% доплати у повному обсязі до кінця цього тижня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "МОН пропонує для обговорення проект профстандарту вчителя".

Відповідне доручення Міністр охорони здоров’я Максим Степанов дав керівникам обласних департаментів охорони здоров’я, зазначає Урядовий портал.

"Всі без виключення кошти були перераховані Урядом в регіони ще в середині квітня. Для мене неприйнятна ситуація, коли навіть зараз ці виплати не дійшли до медичних працівників. Так само неприйнятною є виплата надбавки не в повному обсязі. До кінця цього тижня місцева влада повинна забезпечити виплату 300% усім медикам, які у березні лікували хворих на COVID-19", - наголосив пан Степанов.

За його словами, Міністерство дало чіткі вказівки та роз’яснення щодо виплати 300% доплати усім медикам, які задіяні у лікуванні хворих на COVID-19. На основі даних від обласних департаментів (які вказали, скільки медиків задіяні у кожному регіоні), МОЗ провело розрахунки щодо необхідної загальної суми і винесло це рішення на засідання Уряду, після чого регіони отримали кошти в повному обсязі.

Так, виплата коштів здійснюється за різними механізмами: за березень - через медичну субвенцію, а з квітня - через НСЗУ.

Нагадаємо, на боротьбу з COVID-19 вже витрачено понад 1,8 млрд грн.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати