01 червня 2020, 18:03

Майже 100 тисяч працівників вже отримали допомогу по частковому безробіттю

Урядовий портал

Станом на 1 червня роботодавцями подано 12 763 пакети документів для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину, що дозволить забезпечити фінансову підтримку для близько 150 тисяч працівників.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд ухвалив низку рішень щодо захисту дітей".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зазначається, що 9 204 роботодавці вже отримали позитивні рішення для виплати заробітної плати 96 811 працівникам. Решта подавачів отримали рекомендації щодо доповнення необхідного пакета документів. Фактично чисельність одержувачів допомоги, як і нових заявників, зростатиме щоденно.

“Програма діє фактично місяць і на сьогодні ми вже можемо говорити про її ефективність. Держава вже допомогла виплатити зарплати для майже 100 тисяч працівників, роботодавці яких були вимушені зупинити/скоротити свою діяльність через карантин. Заявки приймаються і опрацьовуються центрами зайнятості в щоденному режимі, тож ми закликаємо малий і середній бізнес звертатися за такою допомогою”, - заявив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко.

За інформацією Державного центру зайнятості, ТОП-5 сфер-учасників програми - це торгівля, пасажирські перевезення, громадське харчування (ресторани, кафе), готельне господарство та промислове виробництво.

Так, найбільша кількість звернень надійшла від представників малого та середнього бізнесу Сумської, Харківської, Чернігівської, Запорізької та Полтавської областей.

Нагадаємо, затверджено склад Нацради з питань антикорупційної політики.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати