01 червня 2020, 13:02

Уряд ухвалив низку рішень щодо захисту дітей

Урядовий портал

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні у понеділок, 1 червня, ухвалив низку рішень щодо захисту дітей.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "МОН дозволило з 1 червня відновити роботу закладам позашкільної освіти".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль нагадав, що сьогодні Україна та весь світ відзначають День захисту дітей. "Моє переконання - увага до дітей повинна бути на найвищому державному рівні, адже саме вони згодом становитимуть основу нашої країни. Саме вони будуть продовжувати будувати Україну", - зазначив він.

Так, Денис Шмигаль повідомив, що 27 ініціатив, які розглядає сьогодні Уряд на своєму засіданні, присвячені захисту дітей за наступними головними напрямами: "Перше. Посилення безпеки дітей, захист від жорсткого поводження. Наприклад, пропонується посилити відповідальність за правопорушення у сфері продажу дітям електронних сигарет і рідин. Це неприпустимо, щоб дитина могла купити електронну сигарету в будь-якому ларьку. Це толерування негативним звичкам".

Другий напрям, за словами Глави Уряду, покращення системи догляду і виховання дітей. "В цьому напрямку головний акцент – зробити все можливе, щоб діти виховувались у сім’ях, а не в інтернатах", - зазначив Прем’єр-міністр.

Також Денис Шмигаль ініціював рішення Уряду, покликані покращити умови для виховання дітей, які залишилися без батьків, в тому числі і дітей з інвалідністю.

Крім того, Прем’єр-міністр повідомив, що Уряд ухвалює рішення щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Ще одним напрямком, за яким Уряд ухвалює рішення, Прем’єр-міністр назвав: "Створення сприятливого та благополучного середовища для виховання дитини в громаді".

Нагадаємо, відсьогодні в Україні настає новий етап пом’якшення карантину.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати