02 грудня 2019, 13:23

КСУ розгляне справу щодо відповідності Конституції окремих положень закону про ДБР

Відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

3 грудня 2019 р. о 10:00 Велика палата КСУ на пленарному засіданні у формі письмового провадження розпочне розгляд справи за конституційним поданням 45 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень ч. 1, п. 1 ч. 3 ст. 11 Закону України "Про Державне бюро розслідувань" від 12 листопада 2015 р. №794-VIII (далі - Закон).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Розрізнення процедур виклику присяжних та відбору присяжних: постанова ККС ВС".

Про це повідомляє Відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу.

Суть питання

Так, автори клопотання оспорюють положення Закону в частині закріплення повноважень Президента України призначати на посаду директора Державного бюро розслідувань, визначати трьох членів комісії з проведення конкурсу на зайняття посад директора ДБР, його першого заступника та заступника.

На думку народних депутатів України, ст. 106 Конституції України, яка містить вичерпний перелік повноважень Президента України, не передбачає призначення ним керівників центральних органів виконавчої влади (у т.ч. директора Бюро), членів конкурсної комісії з відбору керівників будь-яких центральних органів виконавчої влади.

Нагадаємо, КАС ВС висловив позицію щодо безпеки дитячого одягу.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати