12 листопада 2020, 17:35

КСУ: Прикриваючись рішенням Конституційного Суду, НАЗК самоусувається від виконання своїх повноважень

Прес-служба КСУ

«Системно прикриваючись рішенням Конституційного Суду України, Національне агентство з питань запобігання корупції щоденно порушує законодавство у сфері боротьби з корупцією та самоусувається від виконання повноважень»,- відповідну заяву містить повідомлення, розміщене на сайті КСУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "КСУ: НАЗК закриває провадження у справі Тупицького для уникнення відповідальності за свої незаконні дії"

Так, у повідомленні йдеться про те, що Національне агентство з питань запобігання корупції регулярно оприлюднює інформацію щодо неможливості виконання своїх повноважень, пов’язуючи це з Рішенням Конституційного Суду України від 27.10.2020 року № 13-р/2020. Цього разу зазначається, що рішення Конституційного Суду України ускладнило перевірку інформації у звітах політичних партій.

У повідомленні наголошується, що нерозуміння рішення Суду чи його свідоме неправильне трактування в результаті призводить до негативних наслідків в цілому. Конституційний Суд України за клопотанням учасника конституційного провадження, який брав участь у справі, може роз’яснити порядок виконання рішення Суду. Право на таке клопотання мають суб’єкт подання, Президент України, Голова парламенту.

«Роз’яснення того, як необхідно застосовувати рішення Конституційного Суду України, зупинить його довільне тлумачення та спонукатиме Національне агентство з питань запобігання корупції нести відповідальність за свої неправомірні дії», - йдеться у повідомленні КСУ.

Нагадаємо, КСУ спростовує неправдиву інформацію щодо рішення про е-декларування.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати