13 жовтня 2021, 19:05

Копіпаст: британський суд відхилив 28 клопотань про розлучення з однаковим формулюванням

Суддя сімейного суду відхилив 28 клопотань про розлучення від однієї компанії після того, як виявив, що описані у позові особливості поведінки відповідача були абсолютно ідентичними.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Розірвання шлюбу онлайн: у Великобританії запрацює Цифровий портал розлучень"

Про це повідомляє британський юридичний журнал The Law Society Gazette.

Суддя Філіп Мур відмовився передавати відповідальних за це осіб керівнику прокуратури, але попередив, що у разі повторення такої ситуації обов’язково повідомить про це в органи прокуратури. Він також наполягав на тому, що це рішення слід розмістити на вебсайті BAILII, щоб ніхто інший не вирішив вчинити точно так само, як було у цій справі.

28 клопотань були представлені у відкритому судовому засіданні після того, як їх усіх передав суддя, який щоденно виступав у відділі розлучень у Бері-Сент-Едмундс. Суддя Філіп Мур зазначив, що абсолютно неможливо, щоб кожен з 28 респондентів поводився точно так само. Проте їхні особливості поведінки були описані однаково у 145 словах у кожній петиції. В результаті він дійшов висновку, що петиції були «неналежними».

Усі 28 петицій були складені компанією iDivorces, нерегульованим провайдером, доданим у справі як зацікавлена ​​сторона. Його директор на ім'я містер Істхем погодився, що компанія використовувала стандартні формулювання для кожної петиції. Проте кожна з цих заяв була надіслана окремому клієнту для подальшого коригування. Суддя зрозумів, що ніхто із заявників не вніс жодних змін. Тому відхиляючи такі заяви, суддя дав зрозуміти, що це неправильний шлях.

Філіп Мур додав: «У мене немає іншого виходу, окрім як відхилити всі 28 клопотань про розлучення. Позивачам просто доведеться починати заново. Я сподіваюся, що їм вдасться діяти достатньо швидко». Він вважає це потенційним злочином та введенням судді в оману. Директор компанії iDivorces вибачився в суді та зазначив, що це непорозуміння, а також підтвердив, що такого більше ніколи не повториться.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати