02 березня 2021, 19:00

Контрабандисти отримуватимуть довічні строки: нові правила Великобританії

Міністерство внутрішніх справ Великобританії повідомило, що згідно з планами посилення покарання для зупинення перетину мігрантами Ла-Маншу контрабандистів можуть засуджувати до довічного ув'язнення. Про це повідомляє британська газета The Guardian.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Спір щодо угоди про партнерство: як англійський суд вирішив суперечку в юрфірмі"

Наразі максимальним покаранням за контрабанду людей є 14 років позбавлення волі. Міністр внутрішніх справ Великобританії Пріті Патель хоче подовжити строки ув'язнення через побоювання, що середній строк покарання неефективний і становить усього 3 роки. Міністерство внутрішніх справ заявило, що найближчим часом міністри нададуть додаткові подробиці. Прес-секретар сказав: «Злочинні банди продовжують піддавати ризику життя людей, і ми розглядаємо всі варіанти, щоб зупинити їх експлуатацію».

Розмови про посилення відповідальності виникли, коли 87 людей прибули в Дувр, здійснивши небезпечну подорож на 4 маленьких човнах. Усі згодом пройшли тестування на Covid-19, причому один з мігрантів отримав позитивний результат. Влада Франції також запобігла здійсненню двох спроб перетину за участю ще 51 людини в той же день. Загалом відомо, що 531 особа цього року вже здійснила нелегальний перетин кордону, що на 40% більше, ніж у тому ж пункті митниці в 2020 р.

Міністерство внутрішніх справ також закликало розслідувати питання щодо мережі готелів, у яких розміщені тисячі шукачів притулку. Піднімалися проблеми високої захворюваності коронавірусом, залякування та заяв про насильство стосовно прибулих мігрантів. Іветт Купер, яка очолює комітет з питань внутрішніх справ, закликала міністерство провести розслідування щодо приватних фірм, що управляють готелями. Спільне розслідування Observer та ITV News виявило, що працівники приватних закладів неодноразово погрожували особам, які шукають притулку. Також заклади часто недоплачувати заробітну плату мігрантам за виконану ними роботу.

Представник Міністерства внутрішніх справ заявив: «Ми порушили серйозні проблеми та проведемо їх повне розслідування. Міністерство внутрішніх справ надзвичайно серйозно ставиться до добробуту шукачів притулку, і вони мають цілодобовий доступ до служби допомоги мігрантам, якщо їм справді потрібна допомога. При цьому статус шукачів притулку все ж має бути законним».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати