20 січня 2020, 12:03

Комітет ВРУ рекомендував включити до порядку денного законопроект про працю

Інформаційне управління Апарату ВРУ
За результатами обговорення законопроектів №2410, 2410-1, 2708, 2708-1, Комітет прийняв рішення рекомендувати ВРУ включити всі проекти законодавчих актів до порядку денного третьої сесії.

15 січня на засіданні Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів члени Комітету спільно із запрошеними представниками центральних органів виконавчої влади, об’єднань профспілок та організацій роботодавців, засобів масової інформації, громадськості розглянули низку проектів законодавчих актів, спрямованих на оновлення законодавства про працю, а саме проекти:

  • Трудового кодексу України (№2410);
  • Кодексу України про працю (№2410-1);
  • проект Закону про працю (№2708);
  • проект Закону про працю (№2708-1).

Авторами законодавчих ініціатив було представлено основні положення своїх проектів та висловлено власні уявлення щодо подальших шляхів реформування трудових відносин в країні, необхідність чого зумовлена суттєвими змінами системи суспільних правовідносин у зв’язку з триваючими процесами ринкової трансформації національної економіки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


За результатами активного обговорення вказаних проектів членами Комітету прийнято рішення рекомендувати Парламенту включити всі проекти законодавчих актів до порядку денного третьої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання.

Крім того, з метою забезпечення оперативного та об’єктивного опрацювання вказаних законодавчих ініціатив при Комітеті створено робочу групу з обговорення положень проектів законодавчих актів, спрямованих на реформування законодавства України про працю, головою якої призначено Голову Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Третьтякову Г.М., та затверджено графік засідань цієї робочої групи.

 Читайте також: 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати