01 червня 2020, 17:52

КМУ затвердив програму стимулювання економіки для подолання наслідків COVID-19

ТПП України

Кабмін затвердив з доопрацюванням Програму стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19 нового Уряду. Ряд розділів Програми підготовлений, в тому числі за участю ТПП України. Це розділ 1.2 (захист українських товарів і послуг) і 2.1 (розвиток промисловості).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд ухвалив низку рішень щодо захисту дітей".

Про це повідомляє ТПП України.

У Програмі враховані ініціативи за такими напрямками: доступ до фінансів, доступ до ринків, дерегуляція, модернізація та розвиток, доступ до інфраструктури. Важливою частиною Програми буде системна та ґрунтовна підтримка вітчизняного виробника. Принциповим пріоритетом є створення робочих місць та сплата податків в Україні.

Так, програма передбачає широкий спектр методів підтримки: допомога просування експорту; доступні кредити, грантові програми; розширення участі малого і середнього бізнесу у державних закупівлях.

Загалом у підготовці цієї Програми взяли участь більше 90 розробників, серед яких аналітичні центри, бізнес-асоціації та окремі компанії (в тому числі із представників малого та середнього бізнесу). Зокрема, Програму готували спеціалісти з Торгово-промислової палати України, Спілки українських підприємців, Українського союзу промисловців і підприємців, Європейської бізнес-асоціації, Асоціації газовидобувних компаній України, Українського клубу аграрного бізнесу, Аналітичного центру Разумкова, Інституту економіки прогнозування НАН України, Аналітичного центру EasyBusiness, DIXI Group, Аналітичного центру CASE Україна і ще десятка інших суб’єктів.

Ознайомитися з основними положеннями Програми можна за посиланням.

Нагадаємо, Аудиторська палата України відтермінувала сплату членських внесків на 2020 р.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати