13 серпня 2020, 12:59

Кількість посадовців, які не подають декларації, зменшилася на третину, - НАЗК

Прес-служба НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) отримало 10 тис повідомлень від органів влади та інших установ стосовно неподання їхніми співробітниками декларацій. Маються на увазі щорічні декларації та декларації після звільнення за 2019 рік. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НАЗК виявило корупційні ризики у проекті закону про захист прав боржників".

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Зазначається, що найбільше співробітників, які не подали декларації, у таких установах:

- 2 тис - комітети, служби, державні агентства, фонди, територіальні підрозділи центральних органів виконавчої влади. Найбільше повідомлень про неподання декларацій надійшло з Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС);

- 1,7 тис - державні та казенні підприємства;

- 1,7 тис - Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція;

- 1,6 тис - пенітенціарні органи (колонії, центри, ізолятори).

Так, у порівнянні з минулим роком, кількість посадовців, які не подали декларації, зменшилася майже на третину - з 14 до 10 тис

"Це стало наслідком системної співпраці НАЗК для розв’язання питання неподання декларацій з Національною поліцією, ДСНС, Управлінням пенітенціарних інспекцій Міністерства юстиції України та іншими органами влади. Таким чином, суб’єкти декларування були попереджені стосовно необхідності подати декларацію заздалегідь", - підкреслили у НАЗК.

НАЗК також було надано роз’яснення простою мовою стосовно найбільш розповсюджених питань, що значно спростило процес декларування для публічних службовців.  

Нагадаємо, НАЗК роз’яснило, хто з військових має подавати декларацію.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати