16 вересня 2020, 11:02

Каліфорнійський університет захищає свої патенти на технології світлодіодного освітлення

Геннадій Андрощук
Геннадій Андрощук головний науковий співробітник НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, к.е.н., доцент, судовий експерт

Лос-Анджелес, Каліфорнія. Найбільша юридична фірма Nixon Peabody, що входить в список Global 100, оголосила 31 серпня про значне розширення своєї новаторської кампанії із захисту патентів від імені Регентів Каліфорнійського університету (UC) з новим судовим процесом проти шести провідних роздрібних продавців і постачальників світлодіодних освітлювальних приладів з ниткою розжарення.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Режим IP-Box в Польщі поки що не користується популярністю".

Спираючись на успішний перший етап кампанії, яка була розпочата в 2019 році, Nixon Peabody подала нову скаргу до Комісії з міжнародної торгівлі США (ITC), вимагаючи розслідування несанкціонованого ввезення та продажу після імпорту запатентованої технології світлодіодного освітлення UC компаніями General Electric, Savant Systems, Feit Electric, Home Depot, Ikea та Satco Products.

Кампанія зосереджена на новому поколінні технології лампочок, відомих як світлодіоди розжарювання, які замінюють традиційні лампи розжарювання, при цьому споживаючи приблизно на 90% менше енергії і працюючи на багато років довше. Лампочки, виготовлені з використанням запатентованої технології світлодіодів розжарювання UC, часто називають світлодіодними лампами "Едісона" або "вінтажними", тому що вони нагадують легендарні лампочки Томаса Едісона з світячи ми  нитками, видимими всередині скляних ламп, але вони також включають лампочки з матовим склом.

Світлодіодні лампи розжарювання стають все більш популярними: широкий асортимент ламп, світильників та інших продуктів, в яких використовується запатентована технологія UC, доступна через роздрібних продавців і постачальників і з'являється у все більшій кількості будинків і підприємств по всьому світу.

Мета кампанії - отримати ліцензію на патенти UC на винахід лампочки в Каліфорнійському університеті в Санта-Барбарі і захистити ліцензіатів UC від неліцензованої конкуренції. Доходи від ліцензування допомагають UC підтримувати більше освітніх можливостей і академічних досліджень, які призводять до таких важливих інновацій, як світлодіоди розжарювання.

За рік, що минув з початку кампанії, більше десятка роздрібних продавців і постачальників ліцензували запатентовану технологію UC і тепер мають право імпортувати і продавати світлодіодні освітлювальні прилади з ниткою розжарення.

"Нас обнадіюють успіхи, досягнуті протягом першого року цієї кампанії. Новий судовий розгляд - важливий наступний крок в розгляді того, що стає повсюдним порушенням, так що UC по праву отримує компенсацію за використання його винаходів і важливі переваги, які вони надають суспільству", - зазначив Сет Леві, партнер Nixon з Лос-Анджелеса. Nixon Peabody "UC як і раніше прихильний захист власників університетських патентів і веденню переговорів з партнерами по галузі щодо справедливої ​​сатисфакції за використання університетських патентів".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати