05 серпня 2020, 14:30

Кабмін затвердив вимоги до оформлення і використання митних декларацій окремих типів

Урядовий портал

Сьогодні, 5 серпня, Уряд затвердив вимоги до оформлення і використання митних декларацій окремих типів постановою "Деякі питання, пов’язані із застосуванням митних декларацій окремих типів".

Читайте також: "Уряд підтримав ратифікацію протоколу про повітряне сполучення між Україною та Катаром".

Про це повідомляє Урядовий портал.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Зазначається, що рішення прийнято на виконання Закону України "Про режим спільного транзиту та запровадження національної електронної транзитної системи" та Митного кодексу в рамках здійснення заходів для забезпечення участі України у спільній транзитній системі відповідно до Конвенції про процедуру спільного транзиту від 20 травня 1987 року.

Так, постановою затверджено положення про митні декларації окремих типів, в якому визначено вимоги до оформлення і використання митних декларацій окремих типів, форму транзитного супровідного документа, а також внесено зміни до Положення про митні декларації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 р. № 450.

Проект постанови розроблено Мінфіном спільно з Офісом підтримки реформ при Мінфіні та експертами проекту EU4PFM.

Нагадаємо, Уряд встановив доплату до пенсії родинам загиблих під час участі в АТО/ООС.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати